Hakkımızda

Realmer, “doğru gayrimenkul yatırımı nasıl yapılır?” sorusu üzerine doğan bir gayrimenkul danışmanlık hizmeti şirketidir.

Uzun yıllar boyunca emlak ve inşaat sektöründe çalışan Soner Gültop ve Murat Sivri, yüksek enflasyon karşısında müşterilerinin yatırımlarını koruyabilmek ve kazançlarını artırabilmek için, aradıkları alternatif yollar sonucunda, Realmer şirketini kurmuş ve deneyimlerini birleştirme kararı almışlardır.

Realmer hem yurt içinde, hem de yurt dışında gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir.
Uzman danışman kadrosu sayesinde size ve bütçenize en uygun yatırımı bulurken aynı zamanda yatırımdan en yüksek verimi elde etmenizi garanti eder.  

Yurt dışı yatırımlarınız için, satış sonrası destek dahil olmak üzere geniş bir destek ağı hizmeti sunar. Yurt dışı gayrimenkul fırsatlarının çok daha kazançlı olduğu günümüzde, geleceğinizi emin adımlarla değerlendirme fırsatı sağlar.
Amerika’dan ev alma süreçleri boyunca, tüm satın alma işlemlerini Türkiye ofisinden gerçekleştirir ve yasal süreçleri sizler için yönetir. Satın alma sonrasında ise, kiracınızı bulur. Türk Lirası ve Dolar paritesindeki kur farkını avantaja çevirerek kiranızı dolar üzerinden almanızı sağlar. Realmer, yurt dışı yatırımlarınızda tadilat, vergi ödemeleri ve paranın Türkiye’ye gelişine kadar ki tüm süreçleri en ince detayına kadar uzman kadrosu sayesinde sorunsuzca yönetir.  
Amerika’nın Florida eyaletinde bulunan gayrimenkul fırsatlarını sizler için araştırır. Realmer, iş ortağı olan ve Florida’nın en prestijli emlak şirketleri arasında yer alan UNITED REALTY GROUP güvencesi ile, en uygun konutları bulur ve bir yatırım fırsatına dönüştürür.
Yurt içi gayrimenkul yatırımlarınız için, geniş portföyünden yararlanan Realmer, sadece bugününüzü değil, geleceğinizi de garanti altına alabileceğiniz konutları araştırır. Sadece satın alma sürecinde değil, tüm süreçlerde danışanlarının yanında yer alır.
Yatırımlarınızı yurtdışında yapmak istiyorsanız eğer, Realmer danışmanlık hizmeti ile koltuğunuzdan kalmanıza bile gerek kalmadan, bulunduğunuz yerden geleceğinizi yönetebilirsiinz.
Arsadan başlayarak, hayal ettiğiniz mülkleri tasarlayıp, inşa etme hizmeti sunar. Alanında uzman müteahhit, mimar ve iç mimarlar ile birlikte çalışan Realmer, profesyonel bir kadroya sahiptir. İletişim şirket politikasının temelleri arasında yer alır.
ÖNCELİKLE SİZİ DİNLERİZ, İHTİYAÇLARINIZI ANALİZ EDEREK, SİZE EN UYGUN ÇÖZÜMLERİ SUNARIZ.
Şirket politikası,”müşterilerini dinlemek, ihtiyaçlarını anlamak ve birikimlerini yüksek getirili yatırımlara dönüştürmek”olan Realmer, uzman kadrosu ve gayrimenkul danışmanlığı verdikleri müşterileri ile beraber günden güne büyük bir aileye dönüşmektedir.